İski Tuvalet Açma

İski tuvalet açma yetki belgeli tesisat firması olan Çözüm Merkezi İstanbul geneli her semte tıkalı tuvalet açma hizmeti vermektedir. Avrupa ve Anadolu Yakasında servis noktaları bulunan firmamıza ulaşım çok kolaydır yapmanız gereken sadece bölgenizden bizi armak.

İski Yetki Belgeli Tuvalet Açma

İski tuvalet açma hizmetleri veren firmamız kanal açma ve kanal görüntüleme makine sistemlerine sahiptir. Bu sayede tıkanıklığı hiç bir yer kırımı yapmadan cihazlar yardımı ile açmaktayız. Tıkanıklar zamana ve kullanıma bağlı olarak meydana gelmektedir. Tıkanıklığın asıl nedeni günümüzde kullanılan ıslak mendillerdir özellikle iş yerlerinde hijyen açısından ıslak mendil kullanımı yaygındır ancak bu mendiller tuvalet giderine değil çöpe atılmalıdır. Aynı şekilde tuvalet kağıdı kullanımı yapıldıktan sonra çöpe atılmalıdır. Gidere atılan pislikler zamanla gider boruların es kısımlarında birikir ve böylece zamanla su gitmemeye hatta geri vermeye başlar. İski tuvalet açma yetki belgeli tesisat servisi olarak bu gibi durumlarda uzman servis vermekteyiz.

Tıkanıklık Tekrar Eder Mi ?

Tıkanıklığın nedeni araştırılmalıdır çünkü eğim hatalarından meydana gelen tıkanıklıklar mutlak suretle devam edecektir. Eğim hatasını iski tuvalet açma firması olarak kamera sistemleri ile tespit edebiliriz. Ancak tuvaletlerde sık sık tıkanabilir özellikle iş yerleri gibi kullanımın yoğun olduğu yerler. En doğru çözümler için iski yetki belgeli firmamızı arayabilirsiniz.

 

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir